İBB Başkanı İmamoğlu Akçakoca’da Coşkulu Karşılama

İBB Başkanı İmamoğlu Akçakoca’da Coşkulu Kutlama

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Düzce’nin Akçakoca ilçesinde partililer ve sevenleri tarafından coştu ile karşılandı. İmamoğlu, Akçakoca Belediyesi’nin MHP’li Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ı ziyaret etti. İmamoğlu, “Büyün belediyeleri hangi partiden olursa olsun ziyaert ediyoruz. Hepiniz arkadaşız, dostuz” dedi.

 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde düzenlenen festivale katılmak için Ereğli ilçesine giderken yol üzerinde bulunan Düzce’nin Akçakoca İlçesi Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ı ziyaret etti. İlçe girişinde büyük bir kalabalık tarafından karşılanan İmamoğlu, yine Akçakoca Belediye hizmet binası önünde de izdihamla karşılandı.

 Vatandaşlar İmamoğlu ile öz çekim ve fotoğraf çektirmek için adeta birbirlerini ezdiler. Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın makamında açıklama yapan İmamoğlu, “Bugün Zonguldak Ereğli’sine ziyaretim var. Ancak yol üstünde olan Akçakoca’ya uğramamak olmazdı. Haksızlık olurdu hem başkanımıza hayırlı olsun demek hem Akçakoca halkına merhaba demek için böyle bir süreç planladık. İl başkanımızla konuşmuştuk. Çokta güzel oldu. İstanbul’da dün Çatalca Belediye Başkanını ziyaret ettim. Şunun için söylüyorum. Memleketin neresine gidersek gidelim, hangi partiden seçilmiş belediye başkanı olursa olsun, hepsi bizim vatandaşımız, dostumuz, arkadaşımız. Dolayısıyla hepsinin makamına ve şahsiyetine saygı duyduğumuz için ziyaretlerde bulunuyoruz. Burada da güzel bir belediye başkanı seçilmiş sizler oy vermişsiniz, Allah mahcup etmesin, yolu açık olsun. Vatandaşa ve belediyelerimize elimizden geldiği kadar yardım etmeye, fikir paylaşmaya ve kol kola olmaya çalışacağız. Karadeniz’e gelmenin de ayrı bir heyecanını yaşıyorum. Hepinize çok güzel günler diliyorum. Huzurlu, sağlıklı günler diliyorum” dedi.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ise İmamoğlu’na ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

İBB Belediye Başkanı İmamoğlu, Akçakoca Belediyesi Hatıra Defteri’ni doldurduktan sonra Ereğli ilçesine hareket etti.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
6.07.2019
20:52

Olay budur işte AKP'nin otekilestirici, ayrıştırıcı, aşağılayıcı politikası bitmiştir daha doğrusu İmamoğlu bitirmiştir

Katılıyorum   Katılmıyorum
%46,81
Reis_1681


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.