Ekipler, öğrenci servislerine göz açtırmıyor

Ekipler, öğrenci servislerine göz açtırmıyor

Velilerin okula göndermek için çocuklarının canını teslim ettikleri okul servileri trafik ekiplerinin sıkı denetimi altında. Ekipler, Vali Zülkif Dağlı’nın talimatıyla, Düzce sokaklarında servis araçlarını donanım ve evrak yönünden inceliyor, eksikleri olan veya servis görünümü dışında donanıma sahip servis araçlarından fazla donanımlarına ceza uyguluyorlar.


Velilerin okula gidiş gelişlerde çocuklarının canını teslim ettikleri okul servisleri Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerinin sıkı denetimi altında. Vali Zülkif Dağlı’nın talimatıyla nerde olursa olsun denetlenen okul servisleri için trafik ekipleri seferber oldu. Düzce sokaklarında görüldükleri yerde denetlenen okul servilerinde evrak ve belge eksikliği olan süürücüler, servis aracı görünümü dışında fazla donanıma ve gösterişli donanıma sahip okul servislerine karşı ekipler sıkı denetim yapıyor. 
Belediye önünde bir okul servisini gösterişli ışık donanımına sahip bir servisi durduran ekipler, öğrenci servisinin camlarının da filmli olduğunu tespit ettiler. Evrak yönünden ve donanım yönünden denetlenen servis aracına abartılı ışık donanımı nedeniyle uyarı veren ekipler, sürücünün 2. defa aynı hatayı yapması halinde ise 440 TL ceza uygulayacaklar.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
18.09.2019
12:40

Sabah 06.50'de Konuralp Melen Köprüsü üzerinde kontrol yapılsın.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%42,11
Aa
17.09.2019
22:30

Hiç acımayın kurallara uymayı öğrenene kadar

Katılıyorum   Katılmıyorum
%48,72
Vatandaş


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.