Trafik ekipleri uygulamaya devam ediyor

Son günlerde yapılan trafik uygulamalarında birçok aranan şahsı ve suç unsurunu yakalayan Düzce Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şubesi ekipleri, şehir içinde yaptıkları uygulamalarla kuralsız sürücülerin kabusu oluyor.

Düzce’de kuralsız ve trafikte kural ihlali yapan sürücülere göz açtırmamakta kararlı olan Düzce Emniyet Trafik Tescil ve Denetleme Şubesi ekipleri şehir merkezinde kurdukları birçok uygulama noktasında uygulamalarına devam ediyor. Özellikle halkın huzurunu bozan abart egzos otomobiller ile motorlar başta olmak üzere trafik güvenliğini tehlikeye atan sürücülere aman vermeyen ekipler, yaptıkları uygulamalar esnasında aranan şahıslar ile birlikte suç unsuru meteryalleri de yakalıyor.

Şehrin birçok noktasında uygulama yapan ekipler, Düzce sokaklarında trafik güvenliğini ve trafiği kullanan bütün bireylerin güvenliğini sağlamaya devam edeceklerini de belirtiyor.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.