Kaldırım İşgaline Ceza Yağdı

Kaldırım İşgaline Ceza Yağdı

Kaldırım İşgaline Ceza Yağdı

Düzce Belediyesi şehir merkezinde kaldırıma park eden araçlara cezai işlem uygulaması yaptı. Çok sayıda zabıta ekibinin katıldığı denetimde kaldırıma park edilen araçlara ceza yağdı.

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri şehir merkezinde iftar sonrası denetimine çıktı. Kaldırıma yasak olduğu halde park eden araçlara idari para cezası kesen ekipler, kaldırım işgali konusunda asla müsamaha gösterilmeyeceğini belirterek "zabıta ekiplerimizce yürütülen kaldırım denetimleri beli periyotlarla devam edecek.

Özellikle iftar sonrası şehir merkezinde artan hareketlilik yaya vatandaşlarımız için sorun teşkil ediyor. Kaldırımlara yapılan araç parklanmaları yaya trafiğinin akışını engelleyecek seviyelere kadar geliyor. Bu konuda İçişleri Bakanlığının da kesin talimatı var, denetimlerin sıklaştırıldı. Biz de kanunun öngördüğü şekilde yaptığımız denetimler kapsamında kural ihlali yapan araçlara 153 Türk Lirası idari para cezası yaptırımı uyguluyoruz. Caydırıcı cezalar bir yana bu konuda Düzcelilerin anlayış göstermesini rica ediyoruz. Kaldırımlar yayalar içindir, araçların park edilmesi için değil" şeklinde açıklama yaptı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
14.05.2019
18:17

Ben 80tl ceza yedim.bir daha kaldırıma çekmem

Katılıyorum   Katılmıyorum
%49,23
Hüseyin FIRAT
14.05.2019
17:11

Allah rızası için çay mahallesine de bir uğrayın, araçların yanı sıra esnafın malzemeleri de işgal ediyor.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%41,41
çay mahallesine de bekleriz
14.05.2019
12:14

arkaddaki mersedese yazılan cezayı yayınlayın bakalım torpil var mı

Katılıyorum   Katılmıyorum
%49,46
TORPİL Varmı Mercedesliye


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.