Korona Genç Yaşlı Dinlemiyor!

Korona Genç Yaşlı Dinlemiyor!

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde eğitim gören 2019 mezunlarından Sevda Kayışkıran yakalandığı Koronavirüs sonrasında genç yaşta hayata gözlerini yumdu.

Tüm dünyayı etkisi altına yeni tip koronavirüs genç yaşlı demeden herkesimi etkisi altına aldı.

Bu kapsamda Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi 2019 mezunlarından Sevda Kayışkıran da yakalandığı Korona Virüsü nedeniyle hayatını kaybetti.

Geçtiğimiz günlerde yakalandığı hastalığa uzun süre direnen genç gıda mühendisinin ölümü ailesi ve arkadaşlarını derinden üzdü. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesinde hocaları ve arkadaşları tarafından çok sevilen Kayışkıran için sosyal medya hesaplarından duygu yüklü mesajlar paylaşılırken fotoğraflarına da yer verildi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
18.05.2020
14:44

Yeni dünya düzeninden korunmak için hiç düşünür ve böyle saçmalık olurmu diye bilirmisiniz.simdi bu rahmetli olan bayan arkadaş düşünün bir markanın yüzüyle eslesebilecegini kısaca zengine ulaşılmaz yapılırsa yok yere bir can heba olurmu olmaz mı.oyle bir poz vermiş ki sistem hayatı virüsün buluşmasıyla fakir geleceği parlak olduğu için mutlak surrettle kurtuluş bırakmıyorlar.cipli kimlikler yıkar bu hayatı ne islamyazili nede resim kime benzedigi ballı değil anlayanlara

Katılıyorum   Katılmıyorum
%51,85
Vatandas
17.05.2020
18:42

Medyadaki paylaşım ve bildirilerinizi gözden geçirip temizleyin.bu kameralara kem gözlere güven olmuyor.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00
Vatandas
17.05.2020
18:07

Allah Rahmet Eylesin.Yani kim bu Düzceli binlerce insan bu illetten rahmetli oldu.Düzce’de mi kapmış virüsü

Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00
Düzceli


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.