Kariyer panayırı 5. Yılında

Kariyer panayırı 5. Yılında

Düzce Üniversitesi Kariyer Topluluğu (DÜKAT)'ın geleneksel hale getirdiği kariyer günleri 5. defa kapılarını, her yıl olduğu gibi yine kariyerinde başarılı olmuş isimlerin vereceği seminerlerle açacak. Kariyer planlamasında öğrencilere ve gençlere yardımcı olmak için yapılan YAKA / Yaşam ve Kariyer Panayırı etkinliği 29-30 Nisan 2019 tarihlerinde Düzce Üniversitesi Cumhuriyet Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.

 

Düzce Üniversitesi Kariyer Topluluğu tarafından 5 yıldır yapılan ve gelenekselleşen programın 5.’ncisinin yapılacağı bu yıl ki ana teması “YAKA” konsepti Degişimi Bizimle Yakala" oldu. Bu konsept çerçevesinde 29-30 Nisan tarihlerinde yapılacak panayır 3 oturumdan oluşacak ve 2 gün sürecek. Sektörlerinde önemli yere sahip güçlü firmaların tecrübe paylaşımları, workshoplar, B2S programları gerekse firma stantları etkinliğimiz kapsamında yer alacak. Etkinlik sadece  Düzce Üniversitesi öğrencilerine değil başta çevre üniversitelerin öğrencileri, akademik personelleri ve girişimciler başta olmak üzere tüm üniversitelerin katılımına açık olacak. Etkinlikte sürpriz hediyelerin yanı sıra tüm katılımcılara Katılım Sertifikası verilecektir.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.