Düzceliler harekete geçti

Düzceliler harekete geçti

Düzceliler harekete geçti

Düzce Üniversitesi’nde 15 Mayıs’ta yapılacak olan rektör atamaları öncesi Düzceliler de harekete geçti. Düzce Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Nigar Demircan Çakar’ın rektör olmasını isteyen yüzlerce Düzceli CİMER’e mesaj atarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslerini duyurmaya çalıştılar. 


Düzce Üniversitesi’nin son 4 yılda ivme kazanmasını sağlayan ve yaptığı çalışmalarla üniversiteyi üst sıralara yükselten, ekibi ve Düzce protokolü ile uyumlu çalışan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Nigar Demircan Çakar, 15 Mayıs’ta yapılacak olan rektör seçimleri için 18 adayla yarışıyor. YÖK’e mülakata çağırılan adayları duyan Düzceliler de başarılı Rektör Çakar’ı yalnız bırakmamak için harekete geçtiler. 


Düzceliler CİMER’i aramaya başladı
Düzceliler Prof.Dr. Nigar Demircan Çakar’ın tekrar rektör atanabilmesi için Cumhurbaşkanlığı İletişim Hattı olan ALO 150 ve https://www.cimer.gov.tr/ üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ulaşmaya çalıştılar. Cumhurbaşkanlığı iletişim ofisi yetkilileri de bu talepler karşısında şaşkınlık yaşadılar. Düzcelilerin yakından tanıdığı ve rektör atanması için çaba harcadığı Çakar’a desteğin tüm kesimlerden artarak devam etmesi bekleniyor.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
9.05.2019
09:23

Başarılı insanlar her zaman eller üzerinde olmalı..

Katılıyorum   Katılmıyorum
%54,03
sinan
9.05.2019
09:20

ESKİYLE YENİ ARASINDAKİ FARKI GÖRMÜYOR DA, EĞER ATAMAYA YETKİLİ MERCİ KARAR VEREMİYORSA BU ÇABA NİYE. NİGAR HANIM DÖNEMİNDE DÜZCE ÜNİVERSİTESİ BİR ÇOK ALANDA ÖNCEKİNE KIYASLA KISA ZAMANDA ÇOK DAHA BÜYÜK İŞLER YAPTI, CUMHURBAŞKANIMIZ BUNU GÖRECEKTİR ELBET.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%52,99
GEREKEN YAPILACAKTIR İNŞALLAH
9.05.2019
08:20

gerçekten Recep özmerdivenli bu ülkede vede düzcede REKTÖR adayı olabiliyorsa ve bu şahsın geçmişini bilerek iktidar partisinin temsilcileri olan siyasiler destekliyorlarsa bende bir ak partli olarak sayın genel başkanımıza düzcede 5 ilçeyi bu gibi sebeblerden kaybettiğimizi belirtmek isterim

Katılıyorum   Katılmıyorum
%49,55
düzce li
9.05.2019
00:37

Değişiklikte fayda vardır.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%63,24
Düzceyi Seven


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.