Arsal mezunları iftarda buluştu

Arsal Anadolu Lisesi mezunları iftarda buluştu. İftar programına okulun yeni ve eski mezunları katılırken, Arsal Anadolu Lisesi Mezunu olan Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu da okul arkadaşlarını yalnız bırakmadı.

Arsal Anadolu Lisesi mezunları yapılan iftar programında bir araya geldi.  İftara Arsal Anadolu Lisesi’nin yeni ve eski mezunları katılırken, iftar masalarında okuldaki hatıralar yeniden canlandı.

Yapılan iftar ile ilgili olarak konuşan Arsal Anadolu Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Şükrü Emre Esen; “Her yıl yaptığımız ve gelenekselleşen iftar yemeğimize bu sene 200 mezunumuz katıldı. Mezunlarımız arasında sinerji oluşsun istedik. Bağlarımız kuvvetlensin diye böyle bir organizasyon tertip ettik. Katı8lan arkadaşlarımıza, öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum. Asıl amacımız birlik ve beraberliğin sağlanmasıydı. Bunu başardığımıza inanıyoruz” dedi.

Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu ise ; “Arsal Anadolu Lisesi mezunları olarak böyle bir organizasyonun yapılmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Yıllar sonra arkadaşlarımızla bir araya gelip tekrar sohbet etme şansı bulduk. Organize edenlere teşekkür ederiz. Burada bulunmaktan çok büyük mutluluk duyuyoruz. Geçmiş yıllarda da yapılıyordu ancak bu sene daha geniş kapsamlı yapıldı” dedi.  

 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
5.06.2019
15:32

Haber metnindeki hatadan ötürü yaygara koparıldı. Metindeki hata düzeltildi ama yaygaranız kaldı. Yazık. Gerçekten eyyamcı veya Arsallı kim? Bizler Arsallıyız ama sizlerden şüpeliyim...

Katılıyorum   Katılmıyorum
%51,45
Arsallı mısınız?
3.06.2019
01:22

Işte ortada bir yalan var ve yalan ı savunuyorsun. Sonra bana kilise muhabbeti yapıyorsun. Ya hakkımı yediysen nerede kaldı kul hakkı. Ulke bu yuzden ayristi işte. Hep yalan üzerine. Emin ol Kuran i en az senin kadar seven ve hayatima tatbik ederim. Neyse bana ithafindan dolayı karşılaşacağız mahşerde. Bu yazımı da sakın unutma.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%46,48
Arsal lı
2.06.2019
19:30

Tamam kuranı kerim okunmadı yada ilahiler söylenmedi. Bunu yazmakta ne var. Kuran okunmasından rahatsız olunduysa yada bu haberi yazan arkadaş kuran okunmuştur diye yazdıysa bu haberde yalan nerede. İftar mı verilmedi? yoksa 200 kişi mi katılmadı? Birlik beraberlik mi pekişmedi? Yalan bunun neresinde. Kuran okundu cümlesinden rahatsız olanlar bu ülkede halen var mı? Arsallı arkadaş eğer kuran okundu ilahiler söylendi cümlesinden rahatsızsanız gidin hiltonda shertonda açın iftarınızı. ölünce de kiliselerde ayinle gömülün. Kuran bu ülkenin manevi değeridir. Kuran okunmasından da bu kadar rahatsız olmayın. sizi yaradanın kitabıdır kuran. rahatça dinleyin

Katılıyorum   Katılmıyorum
%48,39
Arsallıya itaf
2.06.2019
18:25

Nasıl bir haber bu. Ne ilahisi yahu. Bu kadar taklacı olunmaz. Beş vakit namazlı adamım ama bıktık sizin eyyamcılığınızdan..

Katılıyorum   Katılmıyorum
%44,68
Arsal lı


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.