Özel Uğur öğrencilerini muhteşem gece ile uğurladı

Özel Düzce Uğur Temel Lisesi, lise olarak son mezunlarını yolcu etti. Mezuniyet balosunda konuşan okul kurucusu Gökhan Sarıgül, hancı olduklarını ve yolcu olarak öğrencilerini uğurladıklarını belirterek okullarını unutmamalarını ve mezuniyet sonrası da uğramaya devam etmelerini söyledi.

Özel Düzce Uğur Temel Lisesi, okulun yeni binasına geçmeden önceki Temel Lisenin son öğrencilerini düzenlenen veda balosuyla uğurladı. 2018-2019 eğitim öğretim dönemi  4. dönem mezunları için yapılan mezuniyet balosuna 170 öğrencinin yanı sıra Uğur Lisesi kurucuları, öğretmenleri, idarecileri, personeli de katıldı. Okulun tüm kadrosu öğrencilerin bu mutlu gününe ortak oldu. Mezuniyet Balosunda konuşan okul kurucusu Gökhan Sarıgül; “Özel Düzce Uğur Temel Lisesi olarak bu sene son defa temel lise mezunlarımızı uğurladık. Gelecek yıldan itibaren, ilerleyen senelerde de Özel Düzce Uğur Fen ve Anadolu Lisesi olarak öğrencilerini gelecekteki hedeflerine uğurlamaya devam edecek. Öğrencilerimiz içinde Biz hancıyız siz yolcu bu hama uğramayı unutmayın diyebiliriz ancak” dedi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.