Tatilde Çalıştılar, Hem Para Kazandılar Hem de Tecrübe

Tatilde Çalıştılar, Hem Para Kazandılar Hem de Tecrübe

Yaz tatilinin başında İŞKUR tarafından resmi kurumlar ile birlikte yapılan proje kapsamında üniversite öğrencilerinin resmi kurumlarda çalışmasını sağlayan ve onların hem iş tecrübesi hem de para kazanmalarını sağlamaya yönelik hazırlanan proje sona erdi. Proje kapsamında resmi kurum ve kuruluşlarda çalışan üniversite öğrenciler, projenin sonunda resmi kurumların müdürlerinden seminer aldılar.

Düzce İŞKUR İl Müdürlüğü tarafından yaz tatili başında hazırlanan ve üniversite öğrencilerinin iş hayatında adaptasyonun sağlamaya yönelik olarak hayata geçirilen pro je sona erdi. Proje kapsamında resmi kurum ve kuruluşlarda 3 aylık dönemde çalışan üniversite öğrencileri, programın sonunda ise İŞKUR Müdürü Ferhat Acar, SGK Müdürü Necmi Köroğlu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Zeki Yıldırım ile Ticaret İl Müdürü Çiğdem Acar’dan iş hayatı, emeklilik ve sosyal güvenlik ile tüketici hakları konularında seminer aldılar.   


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.