Düzce Üniversitesinde Mezuniyet Sevinci

Düzce Üniversitesinde Mezuniyet Sevinci

Düzce Üniversitesinde Mezuniyet Sevinci

Cumhuriyet Konferans Salonu’nda düzenlenen mezuniyet programına; Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik, Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, bürokratlar, akademisyenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

2018-2019 Akademik Yılı lisans mezunları birincisi olan Fen Edebiyat Fakültesi öğrencisi Merve Koçer’in açılış konuşmasıyla başlayan törende daha sonra Rektör Çakar ve Vali Dağlı birer konuşma yaptı.

Üniversitemizin; kamu-üniversite-sanayi iş birliği ve üniversite-sanayi iş birliğinde önemli aşamalar kat ettiğini ve Düzce Teknopark’ın da belirli bir düzeye ulaştığını söyleyen Dr. Zülkif Dağlı, üniversitenin bilimsel ve toplumsal çalışmalarda halkla iç içe olduğuna vurgu yaparak,  Düzce’nin de öğrenciler için ulaşım, turizm, güvenlik gibi çok çeşitli avantajları bulunan bir şehir olduğunu sözlerine ekledi.

Açılış ve protokol konuşmalarının sonrasında program, dereceye giren öğrencilerimize ödül ve hediye takdimi ile devam etti. 

Programda daha sonra, fakülte, yüksekokullar ve meslek yüksekokullarında dereceye giren öğrencilere ödül ve hediyeleri takdim edildi. 

Programın son bölümünde keplerini hep birlikte havaya fırlatan öğrencilerimiz, mezuniyet coşkusu ve heyecanını yaşayarak hayatlarında yeni bir sayfa açmış oldu.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.