Çocuk Kulübünde Yeni Dönem Başlıyor

Çocuk Kulübünde Yeni Dönem Başlıyor

Çocuk Kulübünde Yeni Dönem Başlıyor

Düzce Belediyesi Çocuk Kulübü yeni dönem için kayıt tarihi belli oldu. 24 farklı kategoride hazırlanan eğitimler için aileler, 7-14 yaş aralığındaki çocuklarının kayıtlarını 26 Ağustos 2019 tarihi itibariyle yaptırabilir.

Düzce Belediyesi Kapalı Pazaryeri ve Sosyal Yaşam Merkezinde hizmet veren Çocuk Kulübü yeni dönem eğitim programını hazırladı. 7-14 yaş aralığında ve bazı kategorilerde 4-6 yaş çocukların kabul edileceği eğitimler 24 farklı kategoride oluşturuldu. Çocukların ilgi alanlarına yönelik olarak hazırlanan ders programları arasında Robotik Kodlama, Kendin Yap, Görsel Sanatlar, Mutfak Sanatları, Fiziksel Gelişim, Fen Bilimleri, Değerler Eğitimi, Sahne Sanatları, Zeka Oyunları, Gitar, Bağlama, Yan Flüt, Bateri, Piyano, Çocuk Korosu, Halk Dansları, İngilizce, Fransızca, Bale (4-6 Yaş) ve Anasınıfı (6 Yaş) şeklinde 24 farklı seçenek bulunuyor. 26 Ağustos itibariyle kayıtların alınmaya başladığı kurslar hafta içi 16:00-18:00 ile 18:00-20:00 saatleri arasında düzenlenecek. Öğrenciler müsait oldukları saate göre ders programından seçim yapabilecek. Vatandaşlar kayıt için gereken belgeler ve kurslar hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0(380) 523 02 44 numaralı hattı arayabilir.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.