Geleceği Kodlayacaklar

Geleceği Kodlayacaklar

Geleceği Kodlayacaklar

Hürriyet Ortaokulu’nda Tenoloji sınıfının açılışı yapıldı. Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, sınıfa bilgisayar ve ekipman hibe eden Koç Holding A.Ş. ve Arçelik A.Ş. yöneticileri ile birlikte kurdela kesti.


Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Arçelik Pazarlama A. Ş. Genel Müdürü Can Dinçer ve Ticaret Sanayi Odası Temsilcisi Özkan Çakır’ın katılımı ile "Düzce Kodluyor" projesi kapsamında, Hürriyet Ortaokulu'na hibe edilen bilgisayar ve ekipmanların bulunduğu "Teknoloji Sınıfı"nın açılışını gerçekleştirdi. Minik Parmaklar Geleceği Kodluyor, Türkiye’nin Yarınları Şekilleniyor sloganı ile yapılan çalışma kapsamında öğrencilerin yıl boyu faydalanabilecekleri sınıf, Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Düzce Kodluyor Projesi Yürütücüsü Abdullah Birol tarafından katılımcılara tanıtıldı.  Programda Vali Zülkif Dağlı öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti. 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.