Ünlü Rock Grubunun unutamadığı şehir Düzce oldu

Ünlü Rock Grubunun unutamadığı şehir Düzce oldu

Düzce Üniversitesi Genç Eller Topluluğu tarafından geçtiğimiz yıl ekim ayında gerçekleştirilen Dümerang Kampüse Hoşgeldin Etkinliklerinde sahne alan Rock Grubu Pera, geçtiğimiz günlerde ulusal yayın yapan bir radyo programına konuk oldu. Program sunucusunun unutamadığınız şehir neresi sorusuna grup üyeleri Düzce olarak cevap verdi. 

Düzce Üniversitesi Genç Eller Topluluğu, Üniversite öğrencilerinin şehre çabuk ısınması için geçtiğimiz yıl ikincisini gerçekleştirdiği Dümerang Kampüse Hoşgeldin Etkinliklerinin konuk rock grubu Pera, Düzce'yi unutamıyor. Geçtiğimiz günlerde ulusal yayın yapan bir radyonun Popcorn programına konuk olan grup üyelerine program suncusu tarafından sorulan 'En büyük en iyi konseriniz hangisi oldu' sorusuna grup üyeleri kendi aralarında 'Düzce' demesinin ardından grubun solisti Gökhan Mandır'da Düzce dedi. Mandır şöyle devam etti: ' Düzce evet. 48 bin 500 kişiye çaldık. Düzce Üniversitesi'nin içinde Pera konseri gerçekleştirdik. Biz söylemiyoruz. Emniyetin raporlarına göre verilen bir sayı bu. Düzce'de o kadar nüfus yok bizi abartıyorlar felan sandılar ama Gerçekten emniyet raporu. Biz bile böyle birşeye inanamadık' dedi. Grubun gitaristi Hakan Ünalan ise: ' Güzel bir drone görüntüsü vardı. Muhteşem bir konserdi' dedi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.