Kuyu yasal ve sayaçlı

Kuyu yasal ve sayaçlı

Kuyu yasal ve sayaçlı

Divapan A.Ş. Genel Müdürü Muzaffer Aydemir basında yer alan kaçak su kullanımına ilişkin iddiaları yanıtladı. Bahse konu kuyunun yasal ve sayaçlı olduğunu vurgulayan Aydemir, Divapan’ın hem kamu hem de özelde tüm sorumluluklarını özveriyle yerine getirdiğinin altını çizdi. 

Belediyeye zarar verme gibi bir girişimin asla söz konusu olamayacağını dile getiren Aydemir “Divapan A.Ş. Yıllardır Düzce’de faaliyet gösteren ilk kuruluşlardan olup, yüzlerce kişiye iş sağlayan, katma değer üreten ve ISO 11.500 Düzce’yi temsil eden kurumsal bir firma olarak kamuya özellikle de belediyemize zarar verme tutumunda olmayan, kamu ve özele yükümlülüklerini yerine getirmeye azami dikkat eden bir yapıya sahip kurumsal bir firmadır” dedi. 

Bahse konu kuyunun yasal ve sayaçlı olduğuna dikkat çeken Aydemir şöyle devam etti: “Bahse konu kullanılan kuyu yasaldır, sayaçlıdır ve her ay düzenli olarak belediye yetkililerince denetlenerek kesilen faturanın mukabilinde bedeli ödenmektedir. Başka kullanım yapılmamaktadır.

Tespit edildiği iddia edilen kuyu kullanımda olmayan eski bir kuyudur. Kaldı ki şirketimize genel müdür olarak yeni atandığımız için konu bilgimiz dahilinde değildir. Düzce’ye hizmet eden kurumsal bir firma olarak haberin yanlış bir algı oluşturacak şekilde basın da yer almasından büyük üzüntü duyduk. Bu şekilde yapılan asılsız suçlayıcı haberler Düzce’ye yatırım yapacak yeni yatırımcıları da temenni ederiz ki olumsuz etkilemez.”

Aydemir yasal haklarını sonuna kadar kullanacaklarını da sözlerine ekledi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
2.08.2019
12:18

Kenan alagöz ne martaval sıkıp duruyorsun,30 yildır cevreye zehir sacan bu fabrikayı savunmak sana mı düştü,üniversitenin ve yetkililerin raporu var,3 kurusluk menfaat için kabadayilık yapma,madur olan insanlar kimseyi dinlemez bilmis ol,

Katılıyorum   Katılmıyorum
%51,79
Kafkas sahin
2.08.2019
01:26

belediye önce o gt çavuşunu değiştirsin

Katılıyorum   Katılmıyorum
%54,39
işveren
2.08.2019
01:21

Bacana filitre tak mudür efendi,yıllardır bolgenizde zehir saçıyorsunuz zehir,,

Katılıyorum   Katılmıyorum
%51,61
Murat
1.08.2019
15:26

Divapan aş bildigim 25 senedir düzceye ve düzcelilere hem aş hem iş vermektedir kamuda ve ilimizde nadir sanailerden biridir diger fabrikalarla kariştırıl mamalidir herşeyini düzce şle baylaşan fabrikamizda fabrikamiz diyorum bn ss komyon tır koop üyesiyim ve senelercede ekmek yiyoz diyer fabrikalar gibi dişardan işçi alip dişardan araç çagırıp ucuza işde göndermez öyle bi fabrikamizdir ikitane tiravesti kendini bilmez kıskanlik yapip asilsiz şikayetleri dikkate alip vabrika çalişanlarını veya müdürünü üzeçek şekile girmesinler divapan aş yanliz degildir düzce merkez kop arkasındadir divapan aş nin üzerine konuşacak olan 2. Kerede düşünsün öyle konuşsun okadar

Katılıyorum   Katılmıyorum
%54,39
Kenan alagöz


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.