Ücretsiz olacak

Kurban Bayramı tatilinde Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğundaki köprü ve otoyollardan geçişleri ücretsiz olacak. Cumhurbaşkanının imzaladığı karar göre beediyelerin işlettiği halk otobüsleri de ücretsiz olacak ancak Düzce Belediyesine ait otobüsler için karar henüz verilmedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan karara göre, Kurban Bayramı tatili nedeniyle 10 Ağustos Cumartesi günü saat 00.00'dan (cuma gününü cumartesi gününe bağlayan gece)’den başlayarak 15 Ağustos Perşembe saat 07.00'ye kadar "Yap-işlet-devret" projeleri hariç olmak üzere Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğu altında bulunan otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden geçişlerde ücret alınmayacak.

Aynı karar kapsamında 11 Ağustos Pazar günü saat 00.00'dan (cumartesi gününü pazar gününe bağlayan gece) başlayarak 14 Ağustos Çarşamba günü saat 24.00'e kadar belediyeler ile bunların kurdukları birlik, müessese ve işletmelerce yürütülen toplu taşıma hizmetleri de ücretsiz olacak.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
9.08.2019
23:32

Osman Gazi, Yavuz Sultan Selim Köprüleri ve İstanbul-İzmir Otoyolu Karayollarının sorumluluğu dışında ve ücretlidir. Yanlışlıkla girmeyesiniz.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00
Süleyman ÖNCÜL


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.