209 iş için ihaleye çıkıldı

209 iş için ihaleye çıkıldı

209 iş için ihaleye çıkıldı

Kampüs içerisinde bakım ve onarıma ihtiyaç duyulan noktalarda yapılacak çalışmalar için 13 Haziran 2019 tarihinde ihale yapılacak. 

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü Yapı İşleri Ve Teknik Daire Başkanlığı Toplantı Salonunda saat 10:00’da başlayacak olan ihayele konsorsiyum olarak teklif verilemeyecek.  İhaleyi alan şahıs yada firma işi 150 günde bitirmeyi taahhüt edecek. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (doksan) takvim günü olacak.

İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilecek. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunlu olacak.  İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verecek.

İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacak. 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.