1 ayda 32 şirket kuruldu

1 ayda 32 şirket kuruldu

TOBB 2019 Ocak-Temmuz dönemi birikimli kurulan ve kapanan şirket verilerini paylaştı. Düzce en fazla şirketin kurulduğu iller arasında yer aldı. 

Yanlızca Temmuz ayı içerisinde 32 şirket ve 6 ticari işletmenin kurulum işleminin gerçekleştirildiği görüldü. Buna karşılık 2019 yılının ilk 6 aylık döneminde Düzce’de 17 şirket, 3 kooperatif ve 25 ticari işletme kapandı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ocak-Temmuz dönemi birikimli kurulan ve kapanan şirket verilerini yayınladı. Açıklanan verilerde 7 aylık süre içerisinde Düzce’de 147 şirket ve 36 ticari işletmenin kurulduğu, 17 şirket ve 1 kooperatife tasfiye işlemi uygulandığı, 17 şirket, 3 kooperatif ve 25 ticari işletmenin ise kapandığı görüldü.   Yanlızca Temmuz ayı için yapılan değerlendirmede ise 32 şirket ve 6 ticari işletmenin kurulduğu, 5 şirkete tasfiye işlemi başlatıldığı, 2 şirket, 2 kooperatif ve 1 ticari işletmenin kapandığı görüldü.

 

 EN FAZLA SAYIDA ŞİRKET KURULUMUNUN KAYDEDİLDİĞİ İLLER  

Ülkede en çok sayıda şirket kurulumunun kaydedildiği iller şöyle sıralandı: İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Gaziantep, Mersin, Kocaeli, Konya, Adana,,Muğla, Kayseri, Hatay, Diyarbakır, Ş.Urfa, Denizli, Samsun, Sakarya, Tekirdağ, Manisa, Eskişehir, Aydın, Balıkesir, K.Maraş, Mardin, Trabzon, Malatya, Van, Yalova, Nevşehir, Batman, Çanakkale, Çorum, Düzce, Afyon, Elazığ, Sivas, Isparta, Aksaray, Ordu, Bolu, Uşak, Adıyaman, Burdur, Edirne, Erzurum olarak sıralandı.-


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
29.08.2019
11:54

insanları kandırmayın.İnsanların haklarını gaspedıp ısyerlerını bosaltıp yenıden sırket kuruyorlar.Sozde buyuyoruz yazıklar olsun o ınsanlara kı ateslerını kendı ellerıyle yakıyorlar.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%47,73
hak ve adalet


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.