Serbest Kart Ücretlerini AÇSH Ödüyor

Serbest Kart Ücretlerini AÇSH Ödüyor

Düzce ve İlçelerde şehir içi otobüsçülerin en büyük sıkıntısı Ücretsiz kartlar. Ücretsiz seyahat kartları arasında engelli ücretsiz seyahat kartlarının ödemeleri Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından ödeniyor. Belediyelere Ağustos ayında 59 bin 200 TL ödeme yapıldı.

 

Şehir içi otobüs hizmeti veren Otobüs firmalarının en büyük dert yandığı Serbest Kartlar’ın ödemelerini Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nün yaptığı ortaya çıktı. Her ay düzenli olarak ödeme yapıldığı ve bu sorunun ortadan kalktığı görülmüş oldu. Bu kapsamda Engelli ücretsiz seyahat kapsamında Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından Düzce Belediyesi’ne Ağustos ayı içerisinde 46 bin 400 TL, Kaynaşlı Belediyesi’nde bin 600 TL, Gölyaka Belediyesi’ne 800 TL, Beyköy Belediyesi’ne 8 bin TL ve Boğaziçi Belediyesi’ne 2 bin 400 tl olmak üzere toplam 59 bin 200 TL ödeme yapılarak otobüs ücretleri ödenmiş oldu.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.