Pandemi Nedeniyle Esnafların Mağduriyetleri Dile Getirildi

Pandemi Nedeniyle Esnafların Mağduriyetleri Dile Getirildi

Pandemi Nedeniyle Esnafların Mağduriyetleri Dile Getirildi

DESOB, korona virüs salgını dolayısıyla alınan tedbirler çerçevesinde sıkıntılı günler geçiren Düzce Esnafının sorunlarını, telekonferans toplantısında TESK Genel Başkanı Palandöken’e anlattı. DESOB Başkan Vekili Bülent Keser’in katıldığı toplantıda halen korona virüs nedeniyle kapalı olan esnafların mağduriyetleri dile getirildi.

  TESK olağanüstü istişare toplantısını telekonferans ile birlik başkanlarının ve TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken’in de katılımıyla yaptı. Yapılan toplantıda korona virüs salgını döneminde küçük esnafların yaşadıkları sıkıntılar masaya yatırıldı Ayrıca Gelen Ramazan Bayramı öncesinde esnaflar ile ilgili olarak pandemi döneminde devlet tarafından verilen destek ve krediler ile verilmesi planlanan destekler görüşüldü. Toplantıya DESOB Başkan Vekili Bülent Keser katılırken, Keser pandemi döneminde kapatılan esnafların mağduriyetlerini dile getirdi. Pandemi nedeniyle halen kapalı olan ve büyük mağduriyet yaşayan esnafların biran önce açılarak mağduriyetlerinin giderilmesi gerektiğini belirterek bu konuda Genel Başkan Palandöken’den yardım talep etti. Ayrıca Bülent Keser, ödemesi ileri tarihlere bırakılan vergi ve diğer ödemelerin zamanı geldiğinde esnafların büyük sıkıntı yaşayacağını bu nedenle esnafa ileri tarihlerde ödeyeceği vergi ve diğer ödemeleri konusunda yardım yapılmasını da dile getirdi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.