Gölyaka Gişeleri Açıldı

Gölyaka Gişeleri Açıldı

TEM Düzce Gölyaka gişeleri çalışmaların tamamlanmasının ardından kullanıma açıldı.

Düzce’nin bitmeyen çilesi sona erdi. Bir buçuk yılı aşkın süredir  bitmeyen, bitmesi de yılan hikayesine dönen Gölyaka gişeleri sonunda açıldı.

Düzce’nin bitmeyen çilesi Gölyaka gişeleri yolda yapılan revizyon ve yenileme çalışması nedeniyle yaklaşık 1 buçuk yıldır kapalıydı. Çalışmaların çeşitli nedenlerle sekteye uğraması da eklenince gişeler öngörülen süre içinde açılamamış ve açılması yılan hikayesine dönmüştü.

Geçtiğimiz Ramazan Bayramında bitirilip açılacağı açıklanmış ancak hava muhalefeti nedeniyle açılamamıştı. Ancak son olarak Düzce Valisi Zükif Dağlı tarafından Kurban Bayramı öncesinde açılacağı belirtilmişti. Düzcelilerin uzun süredir beklediği son nihayet oldu. Avrupa ve İstanbul’dan Düzce’ye ilk giriş olan Gölyaka gişeleri sonunda açıldı.

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, yaptığı yazılı açıklamada, "Bir süredir çok yönlü çalışma yürütülen Gölyaka kavşağı ve gişelerinin çalışmaları tamamlanmış olup, bugün itibariyle hizmete açılmıştır." ifadesini kullandı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.