Bu defa kuyumcu önünü mekan tuttular

Düzce, sokak köpekleriyle başı ciddi belada. Ancak sokak hayvanlarının güneşten korunmak için zaman zaman yattıkları alanlar ise Düzcelilerin gülümsemesini neden oluyor.

Düzce’de çözümsüz sorunların başında sokak köpekleri geliyor. Neredeyse şehrin her köşe başından çıkan 3-5 köpek Düzcelilere korku veriyor. Özellikle şehrin yaya bakımından en yoğun bölgelerinde sürü halinde gezen köpekler, insanların özellikle de çocukların korkmasına neden oluyor.

Zaman zaman ise köpeklerin güneşten korunmak için yattıkları yerler insanların gülümsemesine neden oluyor. Şehir Merkezi’nde kuyumcu önünde yatan köpeklerde Düzcelilerin kuyumcuyu bekliyorlar yorumları yapmasına neden oldu.  


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
3.06.2019
03:37

Böyle bir haber olamaz siz neyin peşindesiniz bu gördünüz hayvanlar çocuk istismarı kadınlara taciz şiddet uygulamıyorlar onları haber yapın hayvanlardan uzak durunnnnn

Katılıyorum   Katılmıyorum
%69,19
Cem kaya
3.06.2019
00:58

kopekler doydugu yerde durur unutmayin oradaki esnaf kopekleri doyurdugu icin ordan gitmeyi gerek gormuyorlar suriyeli muhabbeti kapis

Katılıyorum   Katılmıyorum
%46,85
ilhan
2.06.2019
18:43

Asil çete Spor Sokakta Gaziantep caddrsinde ve o hayvanlarin barindigi yerlerdeki kaldirimlarda vatandasin ustune motosiklet surenlerdir Sızce?

Katılıyorum   Katılmıyorum
%54,86
Harun Can Serbetci


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.