Atatürk’ün Düzce’ye ve Selamlar Köyüne Gelişi Kutlanacak

Atatürk’ün Düzce’ye ve Selamlar Köyüne Gelişi Kutlanacak

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Düzce’ye gelişi, Selam Köyü’nde her yıl kutlandığı gibi yine törenlerle kutlanacak. Ancak son yıllarda protokol üyelerini katılmadığı törenlerde bu sene yine gözler Vali Dr. Zülkif Dağlı olmak üzere protokol üyelerinde olacak.

 

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kelam Atatrük’ün Düzce’ye gelişinin 85. yıldönümü Atanın Düzce’de uğradığı yer olan Selamlar Köyü’nde düzenlenecek törenlerle kutlanacak. 1000 metre koşusundan Atatürk Müzesinin gezilmesine birçok etkinlik düzenleniyor. Köy halkının organize ettiği törenlerde Atatürk’ün Düzce’ye gelişinin anısına birçok etkinlikler düzenlenerek törene katılanlara sergileniyordu.

Selamlar Köyü’nde düzenlenen kutlama programına son yıllarda katılmayan protokol üyeleri nedeniyle köylüler hüsran yaşıyordu. Başta Vali, Zülkif Dağlı olmak üzere protokol üyelerinin bu sene programlara katılıp katılmayacağı ise merak ediliyor. 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.