Kanunlara Göre Afet Bölgesi İlan Edilmeli

Düzce Kanunlara Göre Afet Bölgesi İlan Edilmeli

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul milletvekili Mahmut Tanal afet bölgesine yaptığı çalışmaların ardından Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl başkanlığında basın açıklaması yaptı.

Mahmut Tanal basın açıklamasında Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin tatile girmeden önceki son gününde yani Düzce'de sel felaketinin yaşandığı ilk gün Düzce'nin afet bölgesi ilan edilmesi ile ilgili önerge verdiklerini ancak meclis tarafından ve yönetim tarafından kabul görmediğini söyledi.

Mahmut Tanal açıklamasında Düzce mutlaka afet bölgesi ilan edilmesi gerekiyor Düzce'nin içinde bulunduğu bu durum kanunlara göre afet bölgesi şartlarının tamamını yerine getiriyor. Ancak neden hala kayıtsız kalındı anlayamıyorum, şimdiye kadar afet bölgesi ilan edilmesi gerekiyordu dedi.

Mahmut Tanal Ayrıca afet bölgesinde yaşananları da anlattı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
21.07.2019
18:39

Insanlar yeterince sıkıntılı prim konusu vs nedir ya nasıl yardim edilir insanlara onu düşünün işiniz gücünüz onu eleştireyim buna karısayım

Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,70
Boş konuşmayın
21.07.2019
16:14

Ümit vekil sade konuşuyor icraata gelince aksi yönde oy kullanıp prim yapmaya çalışıyor

Katılıyorum   Katılmıyorum
%53,62
Tatlı Su Kurnazı
21.07.2019
15:03

Mhp milletveki Ümit Yılmaz bir hafta önce dile getirdi zaten bu durumu şimdi sizin prim yapmanız bu şekilde nasıl insanlar olduğunuzu gösteriyor

Katılıyorum   Katılmıyorum
%46,48
Nasıl insanlarsınız


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.