Vatandaşların İstekleri Değerlendiriliyor

Vatandaşların İstekleri Değerlendiriliyor

Vatandaşların İstekleri Değerlendiriliyor

Vatandaşlardan gelen talepleri büyük bir titizlikle değerlendiren Düzce Belediyesi, ana arter yol güzergâhlarında ve bağlantılı ara arter yol kenarlarındaki yabani ot temizliği çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler yağışlı havalarla birlikte uzayan yabani ot ve dikenli alan temizliğiyle mücadele ediyor. Ağa Mahallesinde yapılan çalışma tamamlanırken, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda diğer alanlarda ise çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler; "Vatandaşlardan gelen istekleri dikkate alarak yön verdiğimiz çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Vatandaşlarımıza daha kaliteli, daha temiz yaşam alanları sunmak amacıyla çevre temizliği ve çevre düzenleme çalışmalarımıza parklarımızın yanı sıra muhtelif alanlarda temizlik ve ot biçme işlemlerini devam ettiriyoruz. 

Belediye ekipleri site çevrelerinde, yol kenarlarında ve yeşil alanlardaki diken, çalı öbeklerinin temizliği düzenlemeleriyle görüntü kirliliğinin de önüne geçmeyi hedefliyor.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.