Karayolları Kararı İle Kapatıldı

Karayolları Kararı İle Kapatıldı

Düzce Belediyesi sık sık şikayetlere konu olan ve trafik sıkışıklığı yaşanan Fiskobirlik Kavşağı'nı tek yönlü olarak trafiğe kapattı Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından alınan kapatma kararı belediye ekiplerince gece saatlerinde uygulamaya konuldu.

TEM Otoyol bağlantısı, Fevzi Çakmak Mahallesi, Eski Bolu Caddesi ve Kervan Kavşağı arasındaki ulaşımı sağlayan, günün belli saatlerinde ciddi trafik sıkışıklığının yaşandığı Fiskobirlik Kavşağında geçtiğimiz günlerde trafik ışığı uygulaması yapılmıştı.

Bölgede yaya ulaşımını düzenleyen trafik ışıkları araç yoğunluğunu engellemekte yetersiz kalınca Düzce Belediyesi ve Karayolları Genel Müdürlüğü arasında yapılan görüşmeler sonucu Karayolları kavşağın tek tarafının kapatılması yönünde karar aldı. Kaza riski ve trafik yoğunluğunun ortadan kaldırılması amacıyla acil çözüm yolu olarak alınan karar doğrultusunda Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler gece saatlerinde iş makineleri yardımı ile beton bloklar koyarak kavşağın Eski Bolu Caddesi ile Fevzi Çakmak Mahallesine giden Bolu Caddesi arasındaki bağlantıyı araç trafiğine kapattı. Aynı hat için alternatif güzergah olarak ise araçların, Kervan kavşağından U dönüşü yapılarak şehir merkezine ulaşım önerildi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
8.09.2019
12:18

otobanın garajın ordan devam ederek mecidiye köy deki gibi yukardan köprüye bağlanması lazım çözüm bu kadar basit

Katılıyorum   Katılmıyorum
%54,35
kaan
7.09.2019
20:39

Güzelim düzcemi çekilmez hale getirdiniz bir tane dogrunuz yok insanlara zorluk çikarmakta çok iyisiniz ama suç hizmet edecek adama degilde partiye oy verenlerin

Katılıyorum   Katılmıyorum
%48,94
Fatih Sivrioglu
6.09.2019
21:55

Hata üstüne hata yapılıyor,Birinci hata terminal şehir merkezinde olmaz ikinci hata otoban girişi O şekilde şehir merkezine bağlanmaz üçüncü hata Gazhane caddesi kapatılarak kavşak o şekilde olmamalı dördüncü hata şuan yeni yapılan kavşak kapatma yaptıkları bir hatayı başka bir hata ile kapatmaya çalışan Düzce belediyesi kendine gelmeli düzceyi ikiye böldünüz.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%77,08
Hasan saraç
6.09.2019
21:56

Sizin çözüm anlayışınız bu kadar işte kapasitesiz basiretsiz yönetim birde bakanlık yapmış yazık zamanında o otoban yolunu sırf gösterişli otelin rantı yüzünden indirip orayı felç ettiniz

Katılıyorum   Katılmıyorum
%55,81
Yazık
6.09.2019
11:19

Kötü alınan kararlara bir yenisi daha eklendi.Yarayı tedavi edeceginize Parma kesiyorsunuz

Katılıyorum   Katılmıyorum
%77,32
Serkan
5.09.2019
18:55

DÜZCEYE YAZIK ETTİNİZ

Katılıyorum   Katılmıyorum
%49,30
YAZIK


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.