Düzce Zirveye Katıldı

Düzce Zirveye Katıldı

Düzce, 2. Uluslar arası Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi’ne katıldı. Programa Düzce Milletvekili Ayşe Keşir TSO Başkanı Tuncay Şahin ile Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü’de katılım sağladı. 
Cumhurbaşkanlığı himayesinde 19-21 Eylül 2019 tarihleri arasında Ankara Ticaret Odası (ATO) Congresium'da düzenlenen II. Uluslararası Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi, Saygıdeğer Hanımefendi Emine Erdoğan'ın katıldığı açılış toplantısıyla başladı. Bu yıl ki teması "Anadolu'dan Dünyaya" olarak belirlenen zirve, Türkiye coğrafyasına ait ürünleri markaya dönüşmesine katkı sağlayarak, coğrafi işaretli ürün potansiyelini harekete geçirmeyi ve bu yolla büyüyen uluslararası ticaretten yararlanmasına ve kırsal kalkınma hedeflerine ulaşmasına katkı sağlamayı amaçlıyor. Zirvede coğrafi işaretler ve yöresel ürünler ile ilgili üreticiler, paydaşlar, Türk ve yabancı perakende ve HORECA (yemek servisi endüstrisi) sektörü temsilcileri ile uluslararası organizasyonların stantları yer aldı.
Düzce Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Düzce Tarım İl Müdürlüğü, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı MARKA işbirliği ile katılım sağlanan Zirvede Düzce’nin coğrafi işaretli ürünleri tanıtıldı. Zirveye katılan Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan`la bir araya gelerek Düzce’nin yöresel ürünleri hakkında bilgiler vererek Düzce Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından hazırlanan Kültürel Çeşitliliği İle Düzce Lezzetleri Kitabını hediye etti.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
23.09.2019
12:05

GÖLYAKA ESKİ KAYMAKAMI SAYIN ADEM KELEŞ, DÜZCEYE SEVGİSİNİ GÖSTERMİŞ, DÜZCE STANDINI ZİYARET ETMİŞ KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDERİZ.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%53,62
SAYIN ADEM KELEŞE TEŞEKKÜRLER
22.09.2019
22:31

Ne anlattı acaba partinin içindeki çatışmalarımı yoksa yaptıkları ahlaksızlıkları mı anlattı yoksa Düzce nin insanından birşey olmaz biz onları öylese böylede kandırırız hizmet etmeye gerek yok bakınız hiç sesleri çıkmıyor çünki Düzcede herşey yolunda mı dediniz affeim işte böyle olmalı zaten sizi boşuna vekil seçmedik bunları söyleyin diye seçtik takla atın devam edin

Katılıyorum   Katılmıyorum
%47,50
Tamam


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.