Kızılay Pilav Dağıttı Uzun Kuyruklar Oluştu

Kızılay Pilav Dağıttı Uzun Kuyruklar Oluştu

Kızılay Pilav Dağıttı Uzun Kuyruklar Oluştu

Kızılay Düzce Şubesi tarafından dağıtılan 2 bin kişilik Kandil pilavından almak isteyenler uzun kuyruklar oluşturdu. Pilav kısa sürede bitti.

 Kızılay düzce Şubesi tarafından Kızılay Haftası ve Mevlid Kandili olması nedeniyle Merkez Büyük Cami ve Cedediye Cami bahçesinde Cuma namazı çıkışında pilav ve ayran dağıtımı yaptı. Namazdan çıkanlar ile çevreden gelen vatandaşlar pilav ve ayran alabilmek için uzun kuyruklar oluşturdu.

 Kızılay düzce Şubesi Başkanı Halil Aydın, “Hem Kızılay Haftası olması, hem de Mevlid kandili olması münasebetiyle biz bugün Düzce merkezdeki iki cami önünde toplam 2 bin kişilik ikramdan bulunmak istedik. Bir haftadır Kızılay Haftası etkinlikleri kapsamında ciddi anlamda Kızılay’ı tanıtmak faaliyetleri hakkında bilgiler vermek adına bir sürü etkinlik yaptık. Halkamıza da teşekküre diyoruz” dedi. Etkinliğe Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli de katıldı.

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, etkinlikte gerçekleştirdiği konuşmada ‘Hem Kızılay Yönetim Kurulunda vazifem var hem de idareciliğimiz var. Kısmet olursa hem Düzceliler’in Mevlid Kandili’ni kutluyorum. Biz buradaki vazifemizi Kızılay başkanımızla berber iştirak ettik. Akşam da Düzce Belediyesi olarak Kalıcı Konutlar’da, iki merkez camiinde bu akşama uygun olarak orada bir kandil şekeri uygulamamız olacak. Bu şekilde Düzcemiz’le beraber kutlayacağız inşallah. Tekrar kandilinizi tebrik ederim’ diye konuştu. (İHA)


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.