Düzce’de İnananlar Camileri Doldurmaya Devam Etti

Düzce’de İnananlar Camileri Doldurmaya Devam Etti

Korona Virüs tedbirleri çerçevesinde açıklama yapan ve camilerde alınan tedbirleri açıklayan Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın açıklamalarına karşın camilerde cemaatle namaz devam ediyor.

 

Korona Virüs tedbiri alan kurumlara arasına giren Diyanet İşleri Başkanlığı’da katıldı. Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın "Cuma namazı başta olmak üzere cami ve mescitlerde cemaatle namaza ara verilmesi gerekli hale gelmiştir" açıklamasının ardından Düzce’de inananlar, camileri doldurmaya devam etti.

Okunan ezanın ardından ikindi namazı kılmak için camilere gelen vatandaşlar, kıldıkları sünnetin her namaz da olduğu gibi farz namazını yine cemaatle birlikte kıldılar. (İHA)


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
17.03.2020
12:30

Yaptığınız habercilik mi şimdi? İnanlar camileri doldurdu diye evde kılanlar inanmıyor yani bu yaptıkları bir toplumu ateşe atmak devlet kapatsın camileri bunlar bundan anlar ancak.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%52,00
Garip
17.03.2020
10:28

BİZİM TOPLUMUMUZ NEDEN YASAKLARA UYMAZ, İNATLA TERSİNİ YAPAR ANLAMIYORUM, YA ARKADAŞ DEVLET SALIKLA İLGİLİ BÜYÜK BİR RİSK OLDUĞU İÇİN BİR KARAR ALIYOR ANCAK BU TOPLUM KARARI HİÇE SAYIYOR, YOK BÖYLE BİR ŞEY, KİMSE KİMSENİN HAYATIYLA OYNAMA HAKKINA SAHİP DEĞİLDİR, BEN DE MÜSLÜMANIM ELHAMDÜLİLLAH, NAMAZIMI EVİMDE YADA İŞİMDE BİR YERDE KILIYORUM, YANİ BÖYLE BİR OLAĞAN ÜSTÜ DURUMDA CEMAATLE NAMAZA ARA VERMEK NEDEN ZOR GELİYOR İNSANLARA, ALINAN KARARLARA KARŞI ÇIKMAK MÜSLÜMANLIĞA UYUYOR MU, BAŞKASININ CANINA KAST DEĞİL Mİ.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%61,76
KANUNLARA UYMAMAK İNSANLIK DIŞIDIR
17.03.2020
09:22

'Düzce’de İnananlar Camileri Doldurmaya Devam Etti' başlığı hiç yakışmamış. evde kalıp namazını kılanlar ne oluyor. bu dönemde böyle genelleme yapmak ahlak dışı

Katılıyorum   Katılmıyorum
%86,49
ali kadir
16.03.2020
21:18

Devam edin dua edin abd bulsun asiyi.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%51,72
Yorumcu


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.