Başkan Özlü Vatandaşla Sahur Yaptı

Başkan Özlü Vatandaşla Sahur Yaptı

Ramazan ayı boyunca çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapan Anıtpark Meydanı, kadir gecesinde de gecenin feyzinden doyasıya nasiplenmek isteyenlere ev sahipliği yaptı.

Sahur da ise Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli ile birlikte vatandaşlar birlikte sahur yaptı.


Ramazan ayı boyunca Anıtpark, ramazan etkinliklerine imza attı. Ramazan ayının içeriğine has eğlenceler ve etkiliklerin düzenlendiği Anıtpark’ta Kadir Gecesinde de Düzceliler birlikte sahur yaptı. Düzce Belediyesi tarafından kurulan çadırda kurulan sofraların başına oturan Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, Belediye Sosyal İşler Koordinatörü Gönül Asuk, AK Parti Yönetim Kurulu üyesi Oya Kocaman ve vatandaşlar birlikte sahur yaptı.


Gönül Asuk’un yaptığı börekleri, AK Parti Yönetim Kurulu üyesi Oya Kocaman’ın hazırladığı sofralarda birlikte yiyen Dr. Özlü ve vatandaşlar keyifli bir sahurun ardından oruca niyet ederek alandan ayrıldılar.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.