Çiftçinin hassasiyeti

Çiftçinin hassasiyeti

Sürekli haber bültenlerine yansıyan hayvanları araçların arkasında sürükleyenlerin görüntülerinin aksine şehrimizde yürekleri ısıtan görüntülerde yaşanıyor. Aydınpınar yolu üzerinde kameralara takılan görüntüde traktörünün arkasına bağladığı ineğini yavaş yavaş çeken bir vatandaş, inmeğin yavrusunu ise yine traktörünün arkasına taktığı tahtada taşıdı.

Sık sık haber bültenlerinde aracının arkasına bağladığı hayvanları sürükleyerek götürenlerin görüntüleri yansırdı. Ancak bu defa yürekleri ısıtan görüntü Düzce’de yaşandı. Bir vatandaş, traktörünün arkasına bağladığı ineğini yavaş yavaş çekerek gideceği yere götürürken, zaman zamanda dönüp arkaya bakarak ineğini kontrol etmeyi de ihmal etmedi. Ancak görüntü bununla da bitmedi. Traktörün arkasında birde ineğin yavrusu vardı. Buzağısını yürütmeye kıyamayan vatandaş, ineği yavaş yavaş çekerken, buzağısını da traktörünün arkasına taktığı tahtada taşıdı.

Bu görüntüler ise son zamanlarda hayvanlara yapılan vahşetin aksine yürekleri ısıttı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.