Meşhur 18 Uygulamalarının Aziziliği Mİ ?

Meşhur 18 Uygulamalarının Aziziliği Mİ ?

Uzun Mustafa Mahallesi’nde bulunan ve Pazar yerine giden yol Geçmiş Belediye Başkanı Mehmet Keleş döneminde satılınca, arazi sahibi yolu kapattı. D-100ün bir alt sokağı artık kapalı.


Geçmiş Belediye Başkanı Mehmet Keleş döneminde Bolu Güneş Uluslar arası Nakliyat Turizm Ticaret ve Sanayi A.Ş’ye 3 milyon TL’ye satıldı. Ardından bu zamana kadar bekleyen arsa sahibi yer kendisine verilmeyince inşaat malzemeleriyle yolu kapatarak Pazar yerine giden caddenin kendisine ait olan tek tarafını trafiğe kapattı.

Mahalle sakinleri ise yolun yıllardır bulunduğunu belirterek inşaat yapıldıktan sonra ne yapılacağını merak etmeye başladı. Bazı mahalle sakinleri ise şaşkınlıklarını dile getirerek, yolun tek tarafından nasıl trafiğin ilerleyeceğini merak ettiklerini dile getirdiler. 


Yolun tek tarafının satışı ile birlikte yol D-100 yan yol gidiş istikametine açık kaldı. Ancak yolun dar oluşu nedeniyle gidiş ve geliş olarak kullanmakta zorlanan sürücüler, mecburen yolu bekleye bekleye geçmek zorunda kalıyor. Diğer taraftan cadde’nin bir şeridi satıldıktan sonra hazırlanan yeni planda ise caddenin bir şeridi bölünerek gidiş ve geliş olmak üzere iki şeritli yol haline getirilecek. Caddede yapılan yolun iki şeritli halinde ise yol kenarında bulunan esnafların dükkalarının önüne kadar geldiği için kaldırım olmayacağından dertli olan mahalle sakinleri Caddede nasıl ilerleyeceklerini kara kara düşünmeye başladılar.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
5.07.2019
09:16

O 3 milyon Belediyeye gelir kaydedildimi birde onu araştırsamız...

Katılıyorum   Katılmıyorum
%49,02
afer
4.07.2019
21:31

Bende aynı duruma düşürdüler benide yolla alakam yok benim arsamı alıp başkasına veriyor adi ismail bayram yönetimi bana tapu kesip gönderiyor nasıl bi adalet benim tapun elimde bakayım nasıl bi güçle alacaklar bekliyorum ama yazıklar olsun bunlara oy verip bunları konuşturanlara

Katılıyorum   Katılmıyorum
%51,82
Sabahattin sağlam


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.