Esnaf Ne Yapsın....

Esnaf Ne Yapsın....

Kesilen elektrikler esnafı arayışa itiyor. Düğzce şehir merkezinde başta yağmurlar olmak üzere çeşitli nedenle kesilen elektrikler nedeniyle iş yapamayan esnaflar zaten bozuk olan işlerini düzeltmek için gelen müşterileri kaçırmamak için farklı arayışlara gidiyor.

SEDAŞ’ın mağdur ettiği bir berberde gelen müşterisini kaçırmamak için dükkanı karanlığa bürününce müşterisini kapı önünde traş etti.


Son aylarda işlerdeki daralma nedeniyle esnaflar zor günler geçiriyor. Çoğu esnaf siftah bile yapamazken bazı esnafları da meydana gelen aksilikler vuruyor. Düzce şehir merkezinde geçtiğimiz günlerde ,SEDAŞ’ın bir türlü bitmeyen çalışmaları nedeniyle verilemeyen elektriklere birde yağmur yağdığında elektrikler kesilince esnaflar iyice mağdur oluyor.

İş yokluğunda gelen müşterisini traş etmeye başlayan Şerefiye Mahallesi’nde 10 yıldır berberlik yapan Murat Canpolat, tam traşın yarısında elektrikler gidince hem müşterisini kaçırmamak hem de mağdur etmemek için dükkanın önünde traş etti.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.