Düzce Üniversitesi’ni 33 Milli Sporcu tercih etti

Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi bu yıl yine tercih edilen üniversiteler arasında yer aldı. 150 kişilik kontenjana 397 öğrenci başvuruda bulunurken, başvuran öğrenciler arasında 33’ü milli sporcu olması gözlerden kaçmadı.

Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi bu yıl yine tercih edilen bölümler arasında yer aldı. 3 ayrı bölümde 150 kişilik kontenjan olmasına rağmen 397 öğrenci Özel Yetenek sınavına başvuruda bulundu. Özel Yetenek sınavı 27 Ağustos’ta Düzce Üniversitesi Spor Salonunda gerçekleştirilecek. Sınavın yapılmasının ardından sonuçlar açıklanacak ve Antrentörlük bölümüne 50, Spor Yöneticiliği Bölümüne 50 ve BESYO Bölümüne ise 50 olmak üzere toplam 150 öğrenci Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde yeni eğitim öğretim sezonunda başlayacak.

düzce üniversitesi spor bilimleri ile ilgili görsel sonucu

33 Milli Sporcu tercih etti

Dünya Şampiyonu, Avrupa Şampiyonları, Türkiye Şampiyonarı gibi bir çok sporcuyu bünyesinde barındıran ve Milli sporcuların gelişmesine büyük katkı veren Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’ni bu yıl 33 Milli Sporcu tercih etti. Üniversitenin 24 milli sporcu kontenjanını da tam doldurması hatta başvuruların fazla olması dikkatlerden kaçmadı.

düzce üniversitesi spor bilimleri ile ilgili görsel sonucu


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.