Arsal mezunu genç Korona Virüs nedeni ile o ülkede mahsur kaldı

Arsal mezunu genç Korona Virüs nedeni ile o ülkede mahsur kaldı

Korona virüsten 988 kişinin öldüğü İran'da mahsur kalan Düzce Arsal Anadolu Lisesi Mezunu oyuncu İlayda Akdoğan, Türkiye'nin sınırları kapanmasının ardından ülkede mahsur kaldı.

ilayda akdoğan ile ilgili görsel sonucu

İranda sevgilisi Roham Kabir'in yanına giden ve ülkeyi vuran Korona Virüs sonrası hastalığa yakalanmamak için İran'da ki evden çıkmak istemeyen Düzce Arsal Anadolu Lisesi mezunu İlayda Akdoğan, Türkiye'nin gönderdiği uçaklara da yine aynı sebeple gitmek istemedi. 

ilayda akdoğan ile ilgili görsel sonucu

Mahsur kalmasının ardından henüz bir yıl önce Düzce Arsal Anadolu Lisesi'nden mezun olan arkadaşları da genç oyuncunun sağlık durumunu araştırmaya başladı. Sosyal medya hesabından sürekli evde olduğunu ve farsça öğrenmeye başladığını belirten genç oyuncunun Türkiye'ye ne zaman döneceği ise bilinmiyor. 

ilayda akdoğan ile ilgili görsel sonucu

İlayda Akadoğan kimdir?

Mustang, Bez bebek, Sevgili dünürüm, Afacanlar Kampı ve En İyi Arkadaşım gibi bir çok projede yer alan oyuncu İlayda Akdoğan İstanbul doğumlu aslen ise Düzce’lidir. 1998 yılının Temmuz ayında İstanbul'da dünyaya gelen İlayda Akdoğan 2018 yılında Düzce Arsal Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul'a tiyatro eğitimini tamamladı. 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
22.03.2020
10:56

burda erkek kalmamış

Katılıyorum   Katılmıyorum
%48,48
mm


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.