Meclise Ağırlığını Koydu

Meclise Ağırlığını Koydu

Komisyondan geçen kararlar Çelikağ ve Meclisten geçmedi.


Belediye Meclisi yeni dönem 2. oturumu yapıldı. Yapılan oturumda imara ait başvurular görüşüldü. Ancak İmar Komisyonundan gelen başvuruları ince eleyip sık dokuyan Düzce’de imarın deneyimli ismi Ergin Çelikağ, detaylı inceleyince meclis üyeleri ile birlikte Düzce’nin ve belediyenin leyhine olabilecek kararlar geçmedi.


31 Mart Seçimleri’nden sonra yeni üyeler ikinci kez Belediye Meclisi’nde bir araya geldi. Üyelerin çoğunluğunun katılımıyla gerçekleşen toplantının başkanlığını Belediye Başkan Meclisi 1. Başkan Vekili Mesut Sancaklı yaptı. Meclise ise geçmişte belediye de görevleri ve Düzce’de imarda deneyimi ile tanınan Ak Parti Meclis üyesi ve Belediye Başkan danışmanı Ergin Çelikağ, damgasını vurdu.

İmar Komisyonundan gelen kararların görüşüldüğü oturumda kararları tek tek inceleyen ve sorgulayan Ergin Çelikağ, takındığı tutum ile meclis üyelerine yön veren isim oldu. Görüşülen ilk 3 maddede 1 karar kabul edilirken 1 karar kabul edilmedi. Bir madde ise komisyona havale edildi. Diğer maddelerin görüşülmesine ise devam edildi. 

 

Günaydın ve Çelikağ’dan imarda af yok


Aynı zamanda İmar Komisyonu üyesi de olan MHP’li Kemal Günaydın ve Ergin Çelikağ, yeni meclis döneminde aldıkları kararlarla ve imar konularına yaklaşımlarıyla daha önce imardan canı çok yanan Düzcelilerin bu dönemde yaralarına merhem olacak tavır sergilemeleri ise özlenen meclis görüntüsü verdi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.