İftarda Cumhurbaşkanının konuğu oldu

Düzce Genç İmam Hatipliler Derneği Kurucu Başkanı Erhan Alemdar, Milli İrade Platformu için gittiği iftar yemeğinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. Erhan Alemdar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Düzce’ye selamını da video çekerek iletti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Haliç Kongre Merkezi’nde verilen Milli İrade İftarına, Düzce’den Genç İmam Hatipliler Derneği kurucu Başkanı Erhan Alemdar da katıldı. Yüzlerce konuğu yer aldığı iftarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşen Erhan Alemdar, İmam Hatip Mezunu olan Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesinin ardından Cumhurbaşkanını Düzcelilere selamını iletti. Görüşme sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mesajını videoya çeken Erhan Alemdar, bizzat Cumhurbaşkanının ağzından Düzcelilere selamını duyurdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan mesajında; “Düzce’yi, Düzce Genç İmam Hatiplileri İstanbul’dan İstanbul İmam Hatip Mezunu olarak en kalbi duygularla selamlarımı gönderiyorum. Ramazan Bayramınızı kutluyorum” dedi.  


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.