Dava adamı çıktı, İstanbul'da Binali Yıldırım için ter döküyor

İstanbul’da yapılacak olan Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için İstanbul’a çıkartma yapan MHP Düzce Teşkilatı çalışmalarına devam ederken özellikle MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, çalışmalardaki performansı ile göz kamaştırıyor.

31 Martta yapılan yerel yönetimler seçimlerinde MHP Belediye Başkan adayı olarak seçimlere giren Erdoğan Bıyık, teşkilatın yanında yer almaya devam ediyor. 23 Haziran’da yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım’a oy istemek için İstanbul’a çıkartma yapan Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ile birlikte İstanbul’da adım adım Binali Yıldırım’a oy isteyen Erdoğan Bıyık performansı ile de göz kamaştırıyor. İstanbul’da Bağcılar İlçesi’nde MHP Teşkilatı ile birlikte seçim çalışmalarına katılan Erdoğan Bıyık, Sinop, Kastamonu MHP teşkilatlarıyla birlikte Binali Yıldırım’a oy istiyor.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.