Bilal Okutan Düzce’ye geldi

Bilal Okutan Düzce’ye geldi

Cumayeri ve Akçakoca’da incelemelerde bulunan Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Dr. Bilal Okutan, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın talimatıyla geldiklerini belirterek; “Hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet diliyorum. Genel başkanımızın talimatıyla buraya geldik. Kendisinin Düzceli vatandaşlara selamları var. Mal kayıplarına devletimiz yardım edecektir. Allah devletimize zeval vermesin. İncelemeleri yaptıktan sonra genel başkanımıza rapor sunacağız. Gerekli tedbirlerin alınması konusunda da takiplerimizi yapacağız. Düzce’ye tekrar geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Allah Düzce’mizi ve  milletimizi bu tür afetlerden korusun. Allah yardımcımız olsun” dedi.

 

“Devletimiz gerekeni yapıyor”

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Dr. Bilal Okutan ve beraberindeki heyet, Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk’le de kısa bir görüşme gerçekleştirdi. Bilal Okutan, Yasin Öztürk’e hitaben; “Genel Başkanımız Fatih Erbakan’ın selamlarıyla geldik. Zor zamanda Akçakoca halkına destek olduğumuzu göstermek amacıyla geldik. Devletimiz gerekeni yapıyor. Allah devletimize ve sizlere zeval vermesin. İşiniz bu günlerde çok zor” diye konuştu. Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, yaşananlarla ilgili Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Dr. Bilal Okutan’a bilgi vererek; “Yağmur hiç durmadan yağdı. Belki bir yılda yağan yağmurum yüzde 25i yağdı. 15 köyümüz ve merkezde sıkıntılarımız var. Esnaflarımız ve araçlar zarar gördü. İnşallah devletimizin imkanıyla yaraları saracağız. Arama kurtarma çalışmalarımız devam ediyor” diye konuştu


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.