Kampanyada 3. Gün Ha gayret

Kampanyada 3. Gün

Kampanyada 3. Gün Ha gayret

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü tarafından başlatılan kampanya ile Düzcespor’a destek olması için 150 Düzce ve Düzcespor sevdalısına çağrı yapıldı.

Ancak kampanyanın başlangıcından bugüne kadar sadece 6 kişi bağı yaptı. 


Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Düzcespor’un borcu olan 1 milyon 500 bin liranın ödenebilmesi ve transfer yapılabilmesi için 27 Mayıs tarihinde düzenlenen basın toplantısı ile yardım kampanyası başlattı. Özlü çağrısında 150 Düzce ve Düzcespor sevdalısı kişiyi 10’ar bin lir bağış yapmaya davet etti.

 
Ancak kampanyanın üzerinden 3 gün geçmesine rağmen sadece Faruk Özlü, Arabulucu Avukat Ali Dilber, Düzcespor Yönetim Kurulu Üyesi Enes Görür, ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık, Delta Çorap Fabrikası ve Düzcespor Başkanı Orhan Aydın olmak üzere 6 kişi bağış yaptı. 


Düzce’den para kazanan ve Düzcespor’un içinde bulunduğu zor durumdan kurtulması için geriye kalan 144 kişinin kim olacağı merak edilmeye başladı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
1.06.2019
11:47

SARSILMAZ,TEKNOROT,TİC ODASI,DESA DERİ,BARO,MHP,CHP,SAADET,AK PARTİ, VS DEVAM EDELİM ..BİRAN ÖNCE DÜZCESPORA SAHİP ÇIKALIM

Katılıyorum   Katılmıyorum
%53,57
KARACALILAR
31.05.2019
09:12

Lütfen banka hesap acın. SMS le yardim numarası ile damlaya damlaya gol olur bakarsınız deniz olur okyanus olur. Düzce Halkına indirgeyin kampanyayı

Katılıyorum   Katılmıyorum
%41,01
Arif onay


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.