Kızılay Düzce Şubesi Boğaziçi’nde Ramazan Kolisi Dağıttı

Kızılay Düzce Şubesi Boğaziçi’nde Ramazan Kolisi Dağıttı

Türk Kızılay tarafından Ramazan ayında az çok demeden paylaşıyorsan Hilal Olsun Türkiye sloganı ile başlatılan yardım çalışmaları Düzce’de devam ediyor. Kızılay Düzce Şubesi bağışçılardan gelen Ramazan Kolilerini gece gündüz demeden Boğaziçi’nde ihtiyaç sahibi ailelere dağıttı. 

Ramazan ayında Hilal Olsun Türkiye sloganı ile Türk Kızılay tarafından başlatılan yardım kampanyası çığ gibi büyüyor. Hem Düzce merkezde hem ilçelerde Ramazan kolisi dağıtımına devam eden Türk Kızılay Düzce Şubesi, Boğaziçi’nde belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan Kolisi yardımı yaptı. Dağıtıma  Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, Şube Başkanı Halil Aydın ve Yönetim Kurulu üyesi Erdem Yamaç ile Kızılay gönüllüleri katılım sağladı. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Şube Başkanı Halil Aydın, Az çok demeden paylaşan bağış yapan herkese teşekkür ederek: ‘ Ramazanın başında Düzce için Koli hedefimizi 3.000 olarak koymuştuk. 3.000 gıda kolisi dağıtıp yoksullarımızı mutlu etmek istemiştik. Bu akşamda Boğaziçi’ndeyiz. Belediye Başkanımız İbrahim Ercan’da bu akşam bizimle beraber sağolsun bize eşlik ediyor. Hedefimize yaklaştık. Yarın ki dağıtımımızla birlikte tutturmuş olacağız. Dağıtım için emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum’ dedi. 

Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan’da Türk Kızılay Düzce Şubesine teşekkür ederek; ‘ Öncelikle Boğaziçi’ni ötekileştirmeden Türk Kızılayı’na, şube Başkanımız Halil Aydın’a teşekkürlerimi iletiyorum. Kızılay her zaman olduğu gibi sosyal sorumluluğunu yerine getiren Türk Kızılayımızın Boğaziçinde müşkül durumdaki yardıma muhtaç aileleri unutmayarak destek vermelerinden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum’ dedi. 

Konuşmaların ardından beldede belirlenen noktalara Şube Başkanı Aydın, Yönetim Kurulu Üyesi Yamaç, Belediye Başkanı Ercan ve Genç Gönüllüler evleri tek tek ziyaret ederek Gıda kolilerini ailelere ulaştırdı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.