Mevlid Kandili Dualarla İdrak Edildi

Mevlid Kandili Dualarla İdrak Edildi

Düzce’de Mevlid Kandili nedeniyle tüm camiler dolup taştı. Ellerin semaya açıldığı kutsal günlerden olan Mevlid Kandili nedeniyle Cedidiye Cami’nde de mevlid programı düzenlendi. Programa katılan Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, “Düzcemiz için, halkımız için, memleketimiz için tüm İslam Alemi için dualarımızı yaptık” ifadelerinde bulundu.

Hz. Muhammed'in doğduğu mübarek gün olarak kabul edilen Mevlid Kandili, Düzce’de Cedidiye Cami’nde düzenlenen programla kutlandı.

Akşam namazının ardından okunan Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan program, Mevlid-i Şerif ve ilahilerle devam etti.

Mevlid Kandili’ni Düzceliler ile birlikte Cedidiye Cami’nde geçiren Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, “Kandil gecemiz inşallah mübarek olsun. Bizde biraz önce Cedidiye Cami’de cemaatimizle birlikte namazımızı kıldık, dualarımızı yaptık. Düzcemiz için, halkımız için, memleketimiz için tüm İslam alemi için dualarımızı yaptık. İnşallah kabul olur. Huzur ve sükunet içerisinde inşallah güzel bir yılı güzel günleri inşallah temenni ediyoruz. Allah halkımıza sağlık versin, huzur versin inşallah.” İfadelerinde bulundu.   

Haber: H. DURNA


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.