Başkan Özlü’den Personele Teşekkür

Başkan Özlü’den Personele Teşekkür

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, birim müdürleri ile toplantıda bir araya geldi. Birim müdürlerinde yapılan çalışmalar hakkında brifing alan Başkan Özlü, “Personelimizi yönlendirmek ve en yüksek performansla çözüm odaklı çalışmalarını sağlamak üzere burada karşılıklı istişare ediyoruz” ifadelerinde bulundu.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, birim müdürleri ile Kültür Merkezi toplantı salonunda bir araya geldi. Toplantıya birim müdürlerinin yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Hüdaver Gösterişli, Celal Kasapoğlu ve Cengiz Tuncer de katıldı.

2019 yılının son toplantısı olarak düzenlenen kurum içi istişare görüşmesinde her birim müdüründen son 6 ay içinde yapılan çalışmalar hakkında rapor alan Başkan Özlü, alt yapıdan üst yapıya, sosyal çalışmalardan kurum içi personel rotasyonunun sonuçları ve değerlendirmesine kadar her konuyu ilgi ile dinledi.

Üzerinde durduğu konulara ilişkin notlarını alan Başkan Özlü birimlerin bağlı olduğu başkan yardımcıları ile de fikir alış verişinde bulunarak tavsiyelerini dinledi.

Müdürlere titiz çalışma prensipleri ve kurumsal kimlikleri ile hazırladıkları raporlar için teşekkür eden Başkan Özlü “Kurumumuzun her biriminin yaptığı çalışmalar hakkında hepimizin fikri olması gerekiyor, personelimizi yönlendirmek ve en yüksek performansla çözüm odaklı çalışmalarını sağlamak üzere burada karşılıklı istişare ediyoruz. Yöneticilik sorumluluğu ağır olan işlerdir. Bu konuda ekibimiz başarılı bir grafik sergiliyor. Düzce Belediyesini kurumsal bir kimliğe kavuşturmak üzere bu tür toplantılarımız devam edecek. Değerli çalışma arkadaşlarıma, personelimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
10.12.2019
00:03

Teskkur edicek ne yaptiniz ki duzceye iki tane parki yiktiniz omu yani

Katılıyorum   Katılmıyorum
%69,44
ysf
10.12.2019
00:03

Yasar sak gorucez

Katılıyorum   Katılmıyorum
%53,95
ysf
9.12.2019
18:23

Şimdi düzce gibi bi ilde belediyede bu kadar müdür mü varmış vah benim ülkem

Katılıyorum   Katılmıyorum
%54,35
Öğretmen
9.12.2019
17:19

Hiç güleceğim yoktu.işiniz gücünüz algı

Katılıyorum   Katılmıyorum
%55,68
Akif


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.