Vatandaş Ne Yapacağını Bilemiyor

Vatandaş Ne Yapacağını Bilemiyor

Yapımı kısa süre önce biten Olimpiyat Kavşağı’nda sorunlar bitmiyor. Özellikle Ankara şeridinden Düzce’ye girmek isteyen sürücüleri sürpriz karşılıyor. D-100 üzerinde trafik ışığı yeşil yanarken, Düzce’ye dönen sürücüleri ise Kırmızı ışık karşılıyor. Kavşak bu haliyle ceza kavşağı olarak sürücülerin karşısına çıkarken sürücüler, kesilecek cezaları kimlerin ödeyeceğini merak ediyor.

Yapımı ve bitirilmesi Düzce’de sorun olan Olimpiyat Kavşağı, hizmete açıldı ancak sürücüler için sorun olmaya devam ediyor. İstanbul – Sakarya istikametinden gelerek Düzce’ye girmek isteyen sürücüleri ışık süprizi karşılıyor. D-100 üzerindeki trafik ışığı yeşil yanarken, Düzce’ye dönüşteki 1 buçuk metre mesafedeki ışık ise kırmızı yanıyor. Trafik ışıkları bu haliyle hem ışıklara güvenip geçen yayalar için büyük tehlike oluşturuyor, hem de Düzce’ye dönmek isteye sürücülere ışık ihlali cezası olarak dönüyor. Kavşağı kullanan yayalar ve sürücüler ise duruma isyan ederek sorunun bir an önce çözülmesi gerektiğini belirtiyorlar.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
13.12.2019
15:39

Bu düzcede hiç düzgün bir iş olmazmı evet o göbeklerde o ışıklar tuzak gibi ayrıca trafiği de tehlikeye atıyor dursan bir türlü durmasan bir türlü kaza olduğunda hesabını kim verecek bunun ??

Katılıyorum   Katılmıyorum
%54,72
Ogun
13.12.2019
11:26

yaptığınız işin de sizin de Allah versin, ne diyelim yani başka resmen millete kazık geçiriyorsunuz, bu ne rezillik ya.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%48,98
belediyeye para lazım
12.12.2019
20:08

TUZAAAAK!!!

Katılıyorum   Katılmıyorum
%47,25
Asd..
12.12.2019
16:22

ekşioğlunun oradan gelişi tamamlamamışlar.fakat tam göbeğe ışık koymuşlar.para almak için tamamen tuzak.bari ortadaki ışığı kaldırın millet tam dönsün.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%54,62
AKİF


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.