Duyarlı Otobüs Şoförü Hayat Kurtardı

Duyarlı Otobüs Şoförü Hayat Kurtardı

Düzce Belediyesi Halk Otobüsü Şoförü İsmail Taşkaya sabah saatlerinde Arapçiftliği mevkiinden aldığı yolcunun bir süre sonra fenalaştığını fark edince aracı hızla Atatürk Devlet Hastanesine sürdü.

Düzce Belediyesi her hizmetinde vatandaşların memnuniyeti ve sağlığı için çalışmaya devam ediyor. Duyarlı ve çözüm odaklı personelleri sayesinde vatandaşların memnuniyetini kazanan Düzce Belediyesi Otobüs Şoförü İsmail Taşkaya, alkışlanacak hareketi ile herkesten ilgi topladı. Sabah saatlerinde Arapçiftliği hattında yolcu taşıyan Taşkaya, aracına aldığı yolcunun bir süre sonra fenalaştığını fark edince hiç tereddüt etmeden aracını Atatürk Devlet Hastanesine sürdü. Bu sırada fenalaşan yolcuya ilk müdahaleyi diğer yolcular yaparken hastaneye ulaştırılan vatandaş tedavi altına alındı. Konu hakkında bilgi veren Ulaştırma Hizmetleri Müdürlüğü, hizmet içi eğitimlerde benzer konularda yapılması gerekenler konusunun işlendiğini belirtti.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
13.01.2020
23:32

Şoför arkadaşımızı tebrik ediyorum.. Aynı arkadaş otobüs ücretsiz olduğunda Şanlı Bayrağımızı bilet okutulan cihaza seren kişiydi.. Teşekkürler Ismail Taşkaya

Katılıyorum   Katılmıyorum
%52,70
Faruk Öz
13.01.2020
16:30

Helal olsun kardeşim işte örev diye buna derim

Katılıyorum   Katılmıyorum
%52,63
Mehmet Aydın


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.