Anlatmaya Gerek Yok Görüyorsunuz

Anlatmaya Gerek Yok Görüyorsunuz

Anlatmaya Gerek Yok Görüyorsunuz

Soğancı mevkiinde yapılan üst geçit görenleri şaşkına çevirdi. Engelli vatandaşların düşünülerek yapıldığı tahmin edilen üst geçitte, çıkış rampasının olduğu ancak iniş rampasının olmadığına dikkat çekti.

Soğancı mevkiinde yapılan üst geçitteki yapım hatasını, bir vatandaş cep telefonu kamerasıyla görüntüleyerek ortaya koydu. Videoda yapılan hatayı dile getiren Harun Can Şerbetçi isimli vatandaş, engellilerinde düşünülerek yapıldığı geçitte çıkış rampasının olduğunu ancak iniş rampasının bulunmadığı ortaya çıkardı.

Konuyla ilgili düşüncelerini dile getiren Harun Can Şerbetçi, “Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz” dediği konuşmasında şunları söyledi:

"Burası Düzce Soğancı mevkii adliyenin olduğu yer, burada bir üst geçidimiz var yıllardan beri bu üst geçidin özelliği engelli vatandaşlar için yapılmış merdivenler. Tabii engelli vatandaşlar nasıl çıkar bu kadar dik olan bir yerden.. Görüyorsunuz çıkış var ancak gördüğünüz gibi engelli inişi yok. Diğer taraftan engelli vatandaşlarımız için çıkış var ama tekerlekli sandalye ile çıktıysa iniş yok. Geçtiğimiz ay bunu medyaya taşıdık Düzce’nin yerel gazetelerinde Düzce Postası’nda yayınlandı ancak şuan herhangi bir çalışma ve tedbir yapılmamış durumda ilginç bir üst geçit."

Haber: H. DURNA


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.