Offroad’cuları Aratmadılar

Offroad’cuları Aratmadılar

Düzce UMKE ve Acil Sağlık ekipleri karda kurtarma eğitimi yaptı. UMKE araçlarının yanı sıra paletli ambulans da eğitime katıldı. Sürücülerin performansı ise göz kamaştırdı.

Düzce Sağlık İl Müdürlüğü Acil Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü ve 112 Acil Sağlık hizmetleri başhekimliği tarafından organize edilen eğitim Çilimli Ofroad pisti ve Pürenli Yaylası Konaş mevkiinde yapıldı. 25 UMKE ve 112 Acil Sağlık ekiplerinin katıldığı tatbikatta dört çarpı dört arazi araçlarının ve dört çarpı dört kar paletli ambulans ile sürüş teknikleri ve araç kurtarma eğitimi, karda mahsur kalan ve ulaşım zorluğu çekilen yerlerdeki hastaları kurtarmak için eğitim gerçekleştirildi.  

Eğitimler sırasında arazi araçlarının, paletli ambulansın ve ekiplerin performansı göz kamaştırdı.

 2 gün 16 saat süren eğitime İl Ambulans Servisi Başhekimi Acil Şube Başkanı Yusuf Yıldırım, Başhekim Ahmet Kömürcü de katılarak hem eğitimleri denetledi hem de bizzat eğitim verdiler.

Haber: H. DURNA - S. AKYOL

GÖRÜNTÜ: S.AKYOL


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.