İhaleyi Belediye Şirketi Beltaş Aldı

İhaleyi Belediye Şirketi Beltaş Aldı

Düzce Belediye Başkanlığı tarafından 122 özel halk otobüsüne 10 yıllığına çalışma hakkı verilmesi için yapılan otobüs ihalesini Düzce Belediyesi şirketlerinden BELTAŞ AŞ 8milyon 540 bin lira artı KDV bedelle aldı.

Düzce Belediyesi tarafından 6 Şubat’ta (bugün) gerçekleştirilen otobüs ihalesine Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi VE Düzce Belediyesi’ne ait BELTAŞ AŞ. katıldı.

Otobüs ihalesini ihaleye katılan Düzce Belediyesi’ne ait şirket olan BELTAŞ AŞ. aldı.

İhale sonrası açıklama yapan Ulaştırmadan Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Opr. Dr. Cengiz Tuncer; ihaleye iki firmanın dosya aldığını ancak özel şirketin evrak eksikliği nedeniyle ihaleye giremediğini söyledi. Opr.Dr. Cengiz Tuncer; “İki şirket ihaleye girdi. Birtanesi evrak eksikliğinden dolayı girememiş. O nedenle ihaleye bir şirketin girmesi gerektiği sonucu çıktı. Ancak diğer firmanın hangi evrakı eksikti onu bilemiyorum. Bundan sonraki süreçte belediyenin bir şirketi aldı ihaleyi. O artık alt yüklenicilerle mi çalışır kendisi mi devam eder onu bilemem. Ama belediyenin en önemli görevi en iyi şartlarda hizmet sunmak” dedi.    

 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
13.02.2020
19:28

Belediyeler de şirket kurmak ne oluyor anlamıyorum.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%75,88
VEYSEL sak
7.02.2020
00:05

Evrak eksik falan değil.başkan ihaleye sokturmadı. şeffaf olması gereken ihaleye polis korumasıyla kimse alınmadı.sözde ihale yapılan 2. Kata tecrit uygulandı.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00
Fikret Sine
6.02.2020
19:22

Bilet 3.75 oldu bu nedir arkadaş yakında 5 de yaparsınız nasıl olsa belediye şirketi aldı

Katılıyorum   Katılmıyorum
%73,86
Asi


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.