Müdür Akkaplan ve Ekibi Takdir Topluyor

Müdür Akkaplan ve Ekibi Takdir Topluyor

Düzce İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan görevde bulunduğu 5 aylık süreçte başta uyuşturucu tacirlerine yönelik operasyonlar olmak üzere birçok suç ve suçluyla mücadelede başarılı operasyonlara imza attı. Emniyet Müdürü Akkaplan, kamuoyunda ise Düzce’de oluşturduğu huzurlu ve güvenli ortam için takdir topladı.

Düzce’de suç ve suçluyla verilen mücadele son dönemlerde oldukça fazla ön plana çıktı.

Başta uyuşturucu tacirlerine düzenlenen operasyonlar olmak üzere birçok suçla mücadelede başarılı operasyonlara imza atıldı.

Yaklaşık 5 ay önce Düzce İl Emniyet Müdürlüğü görevine getirilen Mehmet Ali Akkaplan’ın idaresinde yürütülen başarılı çalışmalar dikkat çekerken bir yandan da kamuoyunda takdir topladı.

Başta uyuşturucuyla mücadele de önemli adımların atıldığı Düzce’de, trafikte can güvenliği için trafik denetimleri de oldukça sıklaştırıldı. Yaptığı çalışmalarla kısa bir sürede Düzce’yi daha güvenli ve huzurlu bir şehir haline getiren Emniyet Müdürü Akkaplan ve ekibinin ilerleyen günlerde Düzce’de suç oranını önemli ölçüde düşürmesi bekleniyor.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.