Birol Şahin’den örnek çalışma

Birol Şahin’den örnek çalışma

Kaynaşlı aşkıyla tanınan Belediye Başkanı Birol Şahin herkese örnek olacak projeye imza atarak, öğrencilerin coğrafya derslerinde kullandığı Coğrafya Atlasına Kaynaşlı coğrafi haritasını da ekleyerek yeniden bastırdı. Birol Şahin atlasları öğrencilere elleriyle dağıttı.

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, ilçede yeni ve örnek bir çalışmaya imza attı. Kaynaşlı aşığı olarak bilinen Şahin, ilçenin coğrafi haritasını öğrencilerin coğrafya derslerinde kullandığı Coğrafya Atlasına ekleyerek yeniden bastırdı ve Kaynaşlı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine kendisi dağıttı.

Şahin “Öğrencilerimiz ve vatandaşlarımız öncelikli olarak kendi yaşadıkları alanların coğrafi özellikleri ile doğal güzelliklerini öğrenmeliler. Kaynaşlımız da birçok güzelliğe sahip. Bunu göstermek için coğrafi harita hazırladık. Okullarımıza dağıtacağız” dedi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.